AlbWeb
Bulevardi Zhan D'Ark
Pallati nr.3 Shkalla 1 Ap/3 Tiranė, Albania
Tel. +355 (0) 44 500 662
Cel. +355 68 20 80 818
[email protected]
Mirėserdhėt nė AlbWeb

ALBWEB ėshtė njė kompani aksionere qė trashėgon eksperiencėn dhe pėrvojen e saj nga kompania mėmė Magellano.

Pėrmes shėrbimeve tė internetit dhe zgjidhjeve tė ofruara, ALBWEB ndihmon nė zgjidhjen e njė sėrė problemesh tė bizneseve tė ndryshėm pėrmes arkitekturave teknologjike tė sofistikuara, duke u dhėnė mundėsi klientėve qė tė fokusohen nė biznesin e tyre kryesor.

Vlera e saj qendron nė konkretėsinė e zgjidhjeve tė bėrė nė metodėn dhe cilėsinė e burimeve njerėzore, mjeteve themelore pėr gjenerimin e novacionit dhe rritjen e mundėsive pėr klientėt tanė.
Ēfarė mundėsojmė

Njė studim i hollėsishėm tė problematikave tė klientėve, zgjidhjet e reja dhe efikase, fleksibiliteti dhe dinamizmi kanė ēuar nė mė shumė se 3000 kompani tė zgjedhin webin si njė partner zhvillimi tė strategjive tė suksesit tė tyre.
Shiko zgjidhjet Web
Ēfarė ėshtė ajo qė ne bėjmė?

Njė zgjidhje tė plotė dhe efikase, bazuar nė teknologjinė mė tė fundit tė Web 2.0, si dhe njė analizė me metodat mė bashkėkohore duke i dhėnė kėshtu klienteve siguri.Copyright © Albweb. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Kushtet e pėrdorimit | Privacy Notice | Partneret